قوانین و مقررات

کاربر گرامی استفاده شما از سرویس های وب سایت پسته آریا به معنی توافق کامل شما با شرایط مندرج در این صفحه می باشد.

۱. خدمات و محتویات سایت، صرفا براى استفاده در وب سایت پسته آریا تهیه و تنظیم گردیده است. استفاده از مطالب و امکانات سایت بدون اخذ اجازه رسمی از پسته آریا ممنوع می باشد.

۲. اگر چه تمامی سعی ما در کنترل اطلاعات ورودی پسته آریا است با این حال احتمال خطای تایپی و انسانی در ورود اطلاعات سایت وجود دارد. پسته آریا بطور پیوسته سایت را کنترل و اشتباهات احتمالی را اصلاح خواهد کرد. مسئولیت پسته آریا در این خصوص محدود به رفع اشتباهات مندرج احتمالی در سایت می باشد و هیچگونه مسئولیت دیگری را نمی پذیرد.

۳. با اینکه احتمال وقوع این مساله نزدیک به صفر است با این حال هر گونه اشتباه سهوی از طرف پسته آریا در طی فرآیند خرید (ورودی اطلاعات و مشخصات کالا) در هر زمان از طرف پسته آریا قابل اصلاح به نفع مشتری است ولی در صورت وقوع، پسته آریا مسئولیتی اضافه بر آنچه در همین بند نوشته شده است را، نمی پذیرد.

۴. شما بعنوان مشتری بایستی اطلاعات کامل و شفاف راجع به مشخصات گیرنده کالا را در فرم ثبت نام ، پرداخت و حمل و نقل وارد نمایید. بدیهی است که پسته آریا هیچگونه مسئولیتی در خصوص ورود اطلاعات نادرست در فرم های مربوطه از سوی شما را به عهده نمی گیرد.

۵. شما به عنوان کاربر سایت مجاز به استفاده متعارف از سایت و داده های عمومی آن هستید. هرگونه تلاش برای دسترسی به منابع و داده هایی که تعمدا و به طور مرسوم از سوی مدیران سایت ها در دسترس عموم کاربران قرار نمی گیرد، غیر مجاز و قابل پیگرد قانونی است. همچنین استفاده از سایت به شکلی که باعث از کار افتادن بخشی و یا همه سرویس های آن گردد طبق قانون قابل پیگرد است.

۶. سایت پسته آریا ممکن است حاوی لینک هایی به دیگر سایت ها باشد. این سایت ها تحت کنترل ما نیستند و ممکن است برای راهنمایی یا تبلیغات در سایت قرار داده شده باشند. بدیهی است که ما کنترلی بر محتوا و نحوه مدیریت این سایت ها نداریم و بنابراین پسته آریا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای این سایت ها ندارد. همچنین پسته آریا نمی تواند تضمین کند که این سایت ها از بدافزارها و یا کدهای مخرب ویروسی استفاده نمی نمایند.

۷. وب سایت پسته آریا هیچ گونه مسئولیتی را در رابطه با حذف شدن و یا تغییر صفحات سایت خود و یا لینک های مرده احتمالی در سایت نمی پذیرد. همچنین پسته آریا هیچ مسئولیتی در قبال مشتریان در خصوص زمان آپ تایم سرور پسته آریا، فعال بودن سرویس ها و عدم خرابی تجهیزات سخت افزاری خود که در تعهدات مستقیم پسته آریا به مشتریان نیست را به عهده نمی گیرد.

۸. سایت پسته آریا کنترل دائم بر موجودی انبار خود دارد. تامین کننده تمامی کالاها پسته آریا است ولی با این حال احتمال اشتباه در آمار موجودی کالای سایت با درصد بسیار کمی وجود دارد. در صورتیکه کالای سفارش داده شده به اشتباه در سایت به عنوان کالای موجود درج شده باشد، پسته آریا بلافاصله نسبت به تصحیح اشتباه و باطل کردن سفارش اقدام می نماید. همچنین اگر وجه کالا پرداخت شده باشد، پسته آریا در طی همان روز وجه دریافتی را پس از هماهنگی با مشتری به حساب ایشان باز می گرداند. بدیهی است به غیر از تصحیح آمار کالا، باطل کردن سفارش و بازگرداندن وجه (در صورت پرداخت توسط مشتری) پسته آریا هیچ مسئولیت دیگری را در این خصوص نمی پذیرد.

۹. کالاهایی که به درخواست مشتری سایز می گردند و یا به هر نحوی تغییری در ظاهر فیزیکی آن داده می شوند، شامل ۷ روز مهلت برگشت و تعویض کالا نمی شوند.

۱۰. این توافق نامه تحت قوانین کشور ایران مقرر می گردد و به معنی توافق کامل کاربر با شرایط استفاده از وب سایت پسته آریا خواهد بود و جایگزین کلیه توافقات قبلی یا جاری محسوب می شود.

۱۱. ما ممکن است سرویس های خود را به هر دلیلى در زمانهای مختلف و بدون اطلاع قبلی، تغییر دهیم و حق تغییر شرایط این سرویس ها نیز برای ما محفوظ خواهد بود. بنابراین، شرایط استفاده از سرویس های سایت پسته آریا هر از گاهی روزآمد خواهد شد. تاریخ مندرج در پایین این صفحه منعکس کننده آخرین زمان روزآمدسازی شرایط و مقررات استفاده از سایت پسته آریا است. شما توافق می کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر می باشد. در صورتی که شرایط استفاده از سرویس ها دستخوش تغییرات عمده شود خبر آن در صفحه نخست سایت منعکس خواهد شد.